Sample Images

Vedení účetnictví a mezd

více informací

Sample Images

Daňové poradenství

Více informací

Sample Images

Ekonomický software

Náš vlastní ekonomický software, dále jen (EIS) je vhodný pro firmy střední a větší velikosti

Více informací

Ekonomický informační systém
dále jen (EIS) je vhodný pro firmy střední a větší velikosti

EIS je český software, vyvíjený firmou Soft-Econ, s.r.o. od roku 1994 a je určen českému zákazníkovi. Jde o produkt typu "client-server", tzn. rozdělení výkonu mezi server a stanice, a tím dosažení výrazného snížení komunikace po síti. Program je vyvíjen v programu Power Builder, databáze typu SYBASE SQL AnyWhere a vyznačuje se vysokou spolehlivostí a bezpečností zpracovávaných dat. Systém je plně síťový, víceuživatelský, pracující pod operačním prostředí Microsoft-Windows95 nebo Windows NT.

Systém je modulový a nabízí standardní řešení ekonomického systému. Dle potřeb zákazníka lze zaměnit kterýkoliv standardní modul za modul zakázkový.

EIS podporuje rozsáhlý systém uživatelských práv - práva pro jednotlivé moduly včetně modifikačních akcí v systému (vytváření dokladů, jejich úpravy, prohlížení a zpracování). Jeho další velkou předností je unikátní rychlost při vyhodnocování informací.

Ovládání je velice snadné a identické ve všech modulech. Moduly mají stejné uživatelské rozhraní a stejnou strukturu informací v databázích. Nad všemi moduly stojí společné knihovny - číselníky, dosažitelné ze všech modulů EIS.

Samozřejmostí je tisk do souboru a export do kancelářských aplikací (MS Word apod.,)

Firma Soft-Econ, s.r.o. jako dodavatel software poskytuje uživateli podporu při zavádění a provozu EIS (zprovoznění sítě, instalace software, nastavení výchozích parametrů systému a celkového zaškolení uživatelů), provádí konzultace při již zavedeném systému a zajišťuje podle potřeb uživatele službu supervisora.

Ekonomický informační systém - členění a funkce
EIS sestává z těchto modulů :

  •  Účetnictví
  •  Objednávky
  •  Fakturace
  •  Velkoobchod
  •  Finance
  •  Majetek

 

Jsme opravdoví profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oblasti účetnictví a daňového poradenství

Kontaktujte nás